| Rennay_5248 a întrebat:

puteti sa-mi propuneti niste programe, vreau sa-mi fac un site, ex www.elena.ro, sa-mi pun titlul cum vreau eu. va rog, dau puncte, si desigur, fundita

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa verifici mai intai pe www.rotld.ro disponibilitatea domeniului, apoi trebuie achitat si domeniul si gazduirea pe server. Urmeaza optimizarea site-ului si promovarea site-ului. Toate astea costa. Va trebui sa iei legatura cu cineva specializat in acest sens

1 răspuns:
| FredFlintstone a răspuns:

Alea trebuie platite dragawinking