| Renzoo a întrebat:

Sall agian! MA uitam pe net si m-am decis ca as vrea sa-mi creez 'propriul' bloghappyAs dori daca vreti sa-mi dati niste site-uri uitile unde imi pot creea un super blog si daca ati vrea as dori sa imi dati idei cat mai multe despre ceea ce as putea sa scriu pe bloghappyTnks.

Răspuns Câştigător
| MyruuxD a răspuns:

Www.wordpress.com sau www.blogger.com

1 răspuns:
| ღtuweetyღ a răspuns:

Www.blogger.ro..eu dupa el mi-am facut blog. poti sa pui imagini, documentare, statusuri proprii sau poti sa le cauti:)), bancuri. oriqm sper ca te-am ajutat!;)