| Ooanna a întrebat:

Sall!
am si eu o problema si nu stiu cum s-o rezolv. sper ca ma puteti ajuta...
in aceiasi clasa sunt doi baieti care ma plac, eu pe ei nu.
primul e tacut si u se prea observa ca ma place, dar al doilea ma inebuneste. sa vedeti ce patesc eu in fiecare zi de scoala...
dimineata gasesc un trandafir pe banca de la al doilea baiat, mia sp ca ma place, se tine dupa mine, imi pune piedica si asa mai departe.
i-am sp ca nu il plac si sa ma lase in pace, i-am rupt trandafiri si i-am aruncat pe geam, il bat toata ziua, il trag de par, i-am pus piedica si a cazu si sia rupt hainele. si ce credeti a functionat, da de unde. problema e ca nu stiu ce sa ma mai fac pentru ca eu plac pe alt baiat si el pe mine. dau fundita dar ajutor incepe scoala si nu vreau sa ma gandesc ce va mai face...

Răspuns Câştigător
| Bogdanaaaaaaa001 a răspuns:

In principal si eu patesc la felbig grin e foarte obositor... dar nu stiu incearca sa il tratezi cu indiferenta nu vorbi cu el si atunci te va uita sper sa te ajute la mine a functionatbig grinbig grin:* Bafta! FUNDITA?;-\

4 răspunsuri:
| ElenaGilbert01 a răspuns:

Daca sunteti o pereche cu baiatul pe care il iubesti, incearca sa te saruti cu el de fiecare data cind te vede nebunul.

| Cosmin1561 a răspuns:

In ce clasa esti? Dupa povestirile tale am ramas cu impresia ca nu esti adolescenta. "I-am pus piedica", "il bat toata ziua", "il trag de par" (un adolescent si-ar folosi gura). In fine. Daca primul de place si nu face prea multe chestii (fiind timid) nu vad ce e rau. "Lasa-l sa te viseze". Pana la urma, iubirea nu-i ceva normal? Iar daca al doilea te deranjeaza pur si simplu, spune-i sa te lase-n pace. Daca tot continua nu-l baga in seama.

| AndaWest a răspuns:

Ar trebui sa bagi in seama doar baiatul care iti place.pe restul ingnora-i

| Ooanna explică:

Cand incepe scoala o sa incerc toate sugestile voastre, vi da fundita dupa inceperea scoli