| An0nimulFiR33NoSTRES a întrebat:

Sall am un iphone 3g, si vreau sa-mi bag niste replici din Robotzii pe el, am usb, e conectat al iphone si cand vreau sa bag ceva imi zice:dispozitivul fie nu mai raspunde fie nu este conectat. ce sa fac va rog! mi de funde pentru cine imi zice

3 răspunsuri:
| zhenkyn a răspuns:

Ca sa incarci ceva in iPhone ai nevoie de iTunes
http://ro.wikipedia.org/wiki/ITunes

| An0nimulFiR33NoSTRES explică:

In iphone nu se baga card

| kagom3 a răspuns:

Pai daca ai cititor de card pune cardul, baga-l in PC si voila... dupa ce tiai descarcat replicile dupa net le pui pe card si bagi cardul in iphone...cam atata.(un mic pont:nu merge bine prin USB si in plus iti bagi singur virusi in telwinking ai grija.cu cardul e cel mai sigurwinking )funda?:d