| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Care imi poate spune si mie cat ia un artist pe ora sa cante(ex. Florin Salam,Cristi Dules, Susanu etc)Va rog raspundeti doar daca stiti.

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Preturile acestea nu se spun, sunt confidentiale. Faza e ca nu exista un pret fix stabilit, pretul se negociaza dinainte gen "Vreau sa canti la nunta mea, cam cat ai vrea?", ceva de genul, negociaza. Ce zicea userul sophie nu e corect, vreo 5000 de euro fac pe langa suma care sunt platiti sa cante, ala e doar ciubucul primit de la lume laughing

| Sophie08 a răspuns:

Depinde de evenimentul la care partitica, din cat m-am interesant Florin Salam de exemplu poate ajunge sa castige chiar si 5.000 de euro pe ora. Dar in medie calculata foarte modest as spune ca probabil ia in jur de 4000 de euro.