| bebelusa_9541 a întrebat:

Sall! caut si eu un site de jocuri pentru copii mai mici asa! adica pentru verisorul meu! mi-a zis unul o fata mai demult! dar l-am uitat! era ceva cu www.frive.ro jocuri! dar nu imi da nimic cand accesez! care ma ajuta cu un site asemanator! dau funda celui care il stie!

2 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Intra pe google si scrie jocuri pentru copii, sau joculete pentru copii,,, mai poti intra si pe miniclip.ro da gasesti mai multe variante la joculete sau jocuri pentru copii...scrii asa pe google.

lasa si u un vot te rog...multumesc! :*
http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

| IoanaCristina26 a răspuns:

Www.miniclip.ro
gasesti toate categoriile de jocuri.