| elenutza_9029 a întrebat:

Sall...cine imi poate spune cum sa fac un site? big grin
funditawinking (cine rasp primul corect)sczz categoria

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Http://www.spuse.ro/cum-sa-faci-un-site/ de aici afli mai multe bafta;)

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Poti sa-ti faci un blog pe www.wordpress.com sau www.blogspot.com. Eu folosesc www.blogspot.com [blogger] si ti-l recomand. Deci, intri pe www.blogspot.com, iti faci cont, bifezi casuta cu Trimitere mesaj prin SMS, setezi tara si numarul de telefon, in cateva minute vei primi un cod, il bagi, alegi sablonul si gata. Ai un blog.