| RamonaPgstai a întrebat:

Sall!
Cine stie cam cat costa o pereche de tenisi Converse All Star si unde as putea gasi in judetul Bihor in apropierea orasului Oradea sau chiar in Oradea?
Funda cine ma ajuta:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi conversi sunt falsi si contrafacuti.Nu merita sa-ti iei niste tenisi foarte scumpi doar pentru ca scrie pe ei,, All Star''. Ai sanse de 80-90% sa fii pacalita.
Sfatul meu.
In orice caz, magazine Nike(in care sunt conversi) poti gasi in Mall.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si costa destul de mult pentru niste pantofi pe care ii porti un anotimp, ca dupa aceea sa iti creasca piciorul.big grin
Costa intre 90 si 200 de lei, depinde ce model iti alegi.