| lumi_1141 a întrebat:

Sall! dau fundita cui imi da rezultatele de la olimpiada de biologie faza locala 29 ianuarie 2011 clasa a vii a...eu nu le gasesc...si as vrea olt

4 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Nu apar asa repede pe internat, de pe o zi pe alta. Du-te la scoala unde ai dat testul, azi pe la 18 ar trebui sa fie afisate deja. Pe net numai peste cateva zile/saptamana. apar! Sper sa iei o nota mare. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa stii cat ai luat. Nu ti-a spus Dna/Dl profesoara/profesor care te-a insotit? Eu am luat 6, 2 si st multumit. Bafta si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa stii cat ai luat. Nu ti-a spus Dna/Dl profesoara/profesor care te-a insotit? Eu am luat 6, 2 si sunt multumit. Bafta si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare astazi s-au afisat rezultatele de la olimpiada de bio?