| Thelegendboy a întrebat:

Sall, Deci, am o fata pe strada de care imi place mult, vorbesc mult cu ea pe mess si prin mesaje, si nu stiu daca ma place, ma mai "bat" cu ea, radem, o i-au in brate...si nu stiu cum pot sa aflu, pentru ca am intrebat-o daca ma place si daca vrea sa fie iubita mea dar a stat vreo 2 zile sa se gandeasca, si tot o intrebam daca imi spune dar zice-a ca intrebarile sunt foarte grele, iar cand a raspuns a spus ca ma place ca si prieten, nu stiu ce sa fac ca nu vreau sa fim doar prieteni sad

Răspuns Câştigător
| Nico9 a răspuns:

Pai, cucereste-o happy Nu stiu. Cand o luai in brate, accepta nu? Poate simte acelasi lucru pentru tine, dar ii e teama :\ Daca nu te placea, nu statea 2 zille sa se gandeasca, crede-ma big grin Incearca sa, ii faci intr-un fel avansuri, dar nu din astea magaresti laughing) Succes :**

3 răspunsuri:
| Methaallaid a răspuns:

Nu trebuia să o iei așa brusc, că dacă te place să fie deja împreună cu tine. "a plăcea" nu e destul. Și dacă îți era prietenă bună, nu trebuia să o întrebi asta, pentru că acum știi că ai stricat o prietenie bună. Și eu am pățit asta, dar eram în rolul fetei, da, mi-am pierdut acel prieten, dar eu eram cea care vroia să se împace cu el, lui nu-i păsa. Dacă vă înțelegeți bine mai este o șansă să fiți la fel de buni prieteni, doar bagă-te în vorbă cu eawinking

| Thelegendboy explică (pentru Methaallaid):

Nu am stricat nici o prietenie cu ea ti-am spus glumim mult, si am ramas la fel de buni prieteni, pe chestia aia fac haz de necaz laughing) mereu ii zic ca m-a refuzat si ca are inca unul, dar ea zice ca eu nu's refuzat ca nu vrea laughing

| Thelegendboy explică (pentru Methaallaid):

Nu am stricat nimi, fac haz de necaz si ii spun mereu ca m-a refuzat dar e zice ca nu, ma rog laughing