| anonim_4396 a întrebat:

Sall happy imi doresc sa imi fac prieteni multi si mai ales un prieten.sunt din constanta, am 13 ani, sunt de treaba si cine vrea idul meu este:alex_alexya96.mersi happy big grin :X

7 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Bunahappy Incantata sa te cunosc alexa happy
Cu siguranta pe acest site iti vei face multi prieteniwinkingkiss

| Sniper a răspuns:

Iti dau un sfat!
Mai asteapta 3 ani!

| demonel a răspuns:

Se vede cat de popular esti la tine la scoala LOSER

| *Baby* a răspuns:

La felbig grin-cta /13/zana_anutza

| Andrreeubehs a răspuns:

Buna,, id meu e : paramore.girlshuk add meee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa zci, nu`s eu o prietena buna in viata reala, dar in asta virtualabatting eyelashes, imi cer scuze, maria ta! Nu pot comunica cu cineva atat de sociabil happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh na de unde sti uh cat de populara sunt sau nu? rolling eyes