| monyk a întrebat:

Sall, imi puteti spune va rog cum as putea sa inregistrez eu o de pe compu meu o melodie cantata de mine si sa pun si sunetul melodiei si bass, ca sa sune ca o melodie adevarata cantata de mine, care ma poate ajuta sa aflu cum pot face asta, ce trebuie sa am si sa fac? multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristinaaa_1076 a răspuns:

Karafun

1 răspuns:
| monyk explică:

Buna, pai nici eu nu stiu si tocmai am intrebat as vrea si eu sa inregistrez dar nu stiu cum, sper sa reusesti si tu, bafta!