| anonimus_7870 a întrebat:

Sall
intrebarea mea e_-_ce mancaruri sanatoase stiti sa faceti? _-_
as vrea reteta testata deja de voi...si nu vreau retete de pe net
multumesc mult

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Salatele sunt sanatoase si usor de facut
deasemnea gratarul cu legume fierte pe abur
daca ai avea un aparat de gatit la abur atunci tot ce vei gati va fi sanatos
ca sa ti dau si o idee ar fi salata de ton"
-o conserva de ton bucati
-1 salata verde
-1 conserva porumb
-1-2 oua
-ceapa verde
-ardei
le tai ce dimensiuni doresti, le amesteci, condimentezi, putin ulei de masline, putina zeama de lamaie. e f buna.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cartofi prajiti laughing

| Gustos.ro a răspuns:

Salut. Poti intra pe www.gustos.ro si vei gasi multe retete realizate de utilizatorii nostri, alaturi de poze sau video originale, facute in timpul prepararii.

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Pai cele sanatoase sunt cele fara prajeli si fara E-uri. eu una mananc ff multa salata de varza rosie. de rosi. salata verde.
iti dau cate-va ideei
varza (rosie, alba)ceapa verde.rosie. mie nu imi place cea alba. castravete.ton maruntit in ulei vegetal. crutoane. marar. porumb dulce... si in supermarket gasesti dressing. care da un gust ff bun.
mai poti in loc de ton sa schimbi cu branza feta. iar daca spui branza pozti sa pui si o lingura se smantana iaurt cum doresti. poti sa mai pui si pui fiert. eu zilnik mananc salate. sa ai pofta

| raskolnikov a răspuns:

Ceafa de porc, am incercat-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piept de pui, taiat fashiutze si prajit in ulei putin, apoi trecut prin susan prajit. un sos din iaurt, ulei de masline si putin usturoi tocat marunt-marunt.se mananca cu salata verde(fara zahar si otet, doar...frunze de salata)