| alecsxx a întrebat:

Sall ma numesc marius am 17 ani jum si ma exmatricula acum in clasa a 11a mi s-a spus ca nu mai am sanse sa ma inscriu la liceu de zi poate decat din a 10a sa ma inscriu. poate cineva sa ma ajute sa stiu daca mai ma pot inscrie la liceu in a 10a sau cate cls se fac la seral? plizzz

2 răspunsuri:
| alex9109 a răspuns:

Ba, daca nu ai vrut sa faci scoala, da dovada de consecventa si renunta la ea de tot, ca oricum nu iti foloseste la nimic daca o faci doar pentru diploma. Apuca-te de munca fizica: santier, constructii; vei face o groaza de bani.

| EmilyWasHere a răspuns:

Probabil daca ai scrie mai normal, as intelege ce-ai scris. Sincer, n-am inteles absolut nimic, doar ceva cu exmatriculatul. Dar ce-ai facut? Ai injurat profesorul de mate :]]?