| AlexRisse a întrebat:

Sall, niste filme cu adolescentii stiti? cat mai multe, FUNDA

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Pai sunt multe:
seria AmericaN Pie; 21 Jump street; Charly Bartlett; Easy A; Euro Trip; Road trip:1, 2; Accepted; 40 days and 40 nights; Alex Rider; Dirty Deeds;
Eu le-am vazut pe toate astea si mi-au placut foarte multbig grin
Norocbig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teen spirit,seria American Pie, Easy A, Wild Child, It's a boy girl thing, 17 again, 13 going on 30, 21 Jump Street.

| mihaelaqi a răspuns:

Diary of a wimpy kid...1...2. si 3 cred ca apare vara asta. ma mai gandesc si iti raspund.

| VioletaMaria a răspuns:

Eu stiu un film online cu doua blonde adolescente! Uite link-ul:http://www.dvideo.ro/......pt-2-2003/