| allxcs1 a întrebat:

Sall sunt un mare fan naruto si as vrea sa stiu si eu de unde as putea cumpara lentile de contact sharingan, shuriken, si kunai, dau funda si sunt din bucuresti

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

De lentile de contact nu stiu.De kunai si shuriken...sunt multe video-uri pe net si ti le poti confectiona tu, poti comanda din America(dar e cam aiurea, doar pentru niste din alea costa mult) sau te poti duce la Nijikon si poti cumpara de acolo.
In caz ca nu stii, Nijikon e o conventie a fanilor anime din Romania si se tine in Bucuresti in fiecare an in octombrie la Palatul Copiilor si au multe chestii anime din Japonia de vanzare.Eu mi-am luat papusi imense cu Tobi si Sakura si niste postere...se face si cosplay etc :D
www.nijikon.ro

Uite un grup foarte bun de cosplay cand au facut din Naruto Shipp.:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

http://balaianu.ro/v1/noutati/nijikon-2010/
Kunai si shuriken sigur am vazut acolo, am vazut si headband cu Konoha etc, dar de lentile nu stiu sigur.

Daca mai vrei sa stii si altceva despre Naruto sau anime-uri da-mi mesaj ca stiu destule...

1 răspuns: