| pinkLife4me a întrebat:

Sall TPU!

am mai pus intrebarea asta dar nu au raspuns multi.cum descarc jocuri pentru htc desire, am inteles ca faci poza la un desen mai ciudat(am incercat dar nu am programul respectiv instalat), dar vreau sa fie si gratis. funda si ceilalti folositor:X:X:X:

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti rost de un program. daca nu iti place aceasta intrebare vei gasi mai multe pe adresa de mes...alina_vanesa2002.avem o echipa care iti va raspunde.este adresa mea de mes.alina_vanesa2002