| andrutza2013 a întrebat:

am.nevoie de ajutor crying. am cumprat acum o saptamana un catel ciobanesc de bucovina de 3 luni. cand l
.am cumparat era perfect sanatos, insa peste 2 zie a inceput sa vomite si sa faca materii fecale dar moi. am fost la veterinar si mi.a dat niste pastile pentru diaree insa nu i.a trecut, dar ea alerga, latra,.nu avea treaba. azi dimineata numai putea sa mearga cu labele din spate. facea doi pasi cadea in fund sk isi musca labele. am sunat veterinarul si a zis ca are o boala care exiata mai mult la pui si doar 1 la un milion scapa. acum mama a plecat cu ea la doctor. credeti ca isi v areveni? radpunsuri urgent, va rog! :-(

1 răspuns:
| Cobra56289 a răspuns:

Daca asta a spus veterinarul chiar îmi pare rău pentru tine eu sper ca își va reveni, dar nu prea cred.