| ForeverWarrior a întrebat:

Sall Tpu.Am nevoie de sfaturile voastre.Am primit ieri un mesaj de la TBI credit cum ca pana in data de 25 trebuie sa platesc 150 de ron pentru un contract.Eu nu am luat nici un ban de nicaieri si pe deasupra m-a si sunat o femeie si vorbea ca si robotul de la Orange dar am inchis. Ceva e foarte putred cum sa scap de sarlatanii astia si pot sa ma oblige sa dau bani daca a folosit altcineva identitatea mea?

2 răspunsuri:
| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Go to police.

| greyhound a răspuns:

Nu cred ca a facut nimeni un imprumut folosind datele tale ci pur si simplu oamenii incearca
La politie poti face o sesizare dar degeaba, ei primesc zeci de astfel de plangeri lunar si nu se rezolva nimic
Poti doar sa-i injuri bine cand te mai suna