| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,am un abonamnet de 6 euro la cosmote si l-am facut pe 11 nov si pana pe 13 am putut vorbi pe urma imi zcicea ca nu am posibiltatea initierii de apeluri,aszi am primit un mesaj in care mi-se cere sa platesc 348, 21 ron, cum e posibil? am sunat la ei si mi-au zis ca am trimis sms de pe 15 pana pe 26 nov in valoarea aia, da nu inteleg cum e posibil daca eu pe 13 nu mai aveam credit. Funda celui care imi spune de ce iau astia atatia bani

4 răspunsuri:
| adrianbestboy98 explică:

Nu plătesc nimic, am făcut reclamaţie la OPC

| EvaneSScence a răspuns:

Doar nu te gandesti sa platesti asa o suma!
Trebuie sa fie o greseala. Mergi la un sediu Cosmote si va lamuriti, mai ales ca ai argumente.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Du-te si fa cerere....si spune-le ca nu vrei sa platesti deoarece nimeni nu te-a anuntat ca ai terminat 6 euro si ai vorbit peste.
Si daca esti in '98 atunci mai bine vorbeste cu parintii.

| adrianbestboy98 explică (pentru AndutzzaAnduu):

Se duce bunicul meu la sediu la Bucuresti la sefii lor