| DimaEric a întrebat:

Am fost sunat de un numar din ilfov care aparent cautand pe internet e un robot de la Glovo.I am raspuns si i am inchis instant dupa ce am auzit robotul iar dupa am primit mesaj de la GLOVO ca comanda mea a ajuns cand eu n am comandat nimic…Vreau sa intreb doar daca mi se intampla ceva ca am raspuns (sa mu se fure ceva sau sa platesc mai multi bani decat de obicei)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti fura nimeni nimic doar pentru ca ai fost sunat de pe un numar de Romania.

| Elena9328 a răspuns:

N are ce atata timp cat n ai dat informatii
Daca esti pe abonament, nu mai raspunde la numere straine

| DimaEric explică (pentru Elena9328):

Am rezolvat oarecum problema imi folosise un prieten numarul la comanda de pe Glovo dar m-am speriat si da am abonament mi s-a zis sa nu raspuns tocmai din cauza la asta