| PufarinaXD a întrebat:

Am o curiozitate. Exista emisiuni gen Next Top Model si-n alte tari, in afara de America's Next Top Model? FUUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

United States (original) • Albania • Australia • Austria • Belgium • Bosnia & Herzegovina • Brazil • Canada • China • Croatia • Denmark • Estonia • Finland • France • Germany • Ghana • Greece • Hungary • Israel • Italy • Kazakhstan • Malta • Mexico • Netherlands • New Zealand • Nigeria • Norway • Philippines • Poland • Romania • Russia • Serbia • Slovakia • Slovenia • South Korea • Spain • Sweden • Switzerland • Thailand • Turkey • United Kingdom & Ireland • Vietnam • Benelux • Carribean • Central America • Scandinavia •
West Africa

3 răspunsuri:
| Autumnfeelings a răspuns:

United States • Albania • Australia • Austria • Belgium • Bosnia & Herzegovina • Brazil • Canada • China • Croatia • Denmark • Estonia • Finland • France • Germany • Ghana • Greece • Hungary • Israel • Italy • Kazakhstan • Malta • Mexico • Netherlands • New Zealand • Nigeria • Norway • Philippines • Poland • Romania • Russia • Serbia • Slovakia • Slovenia • South Korea • Spain • Sweden • Switzerland • Thailand • Turkey • United Kingdom & Ireland • Vietnam • West Africa

| DragutzikaDeDe a răspuns:

Desigur.A fot si in Grecia,Spania,Italie, Franta, etc. Sper ca te-am ajutat

| dydybyby8 a răspuns:

Pai ceva asemanator este si Britain's Next Top Model, Ireland's Next Top Model in aproape fiecare tara sunt emisiuni din astea ...Norway's Next Top Model... poti scrie pe google next top model si alaturi scrii un nume de tara si ai sa vezi ca sunt mai multe:X:X