| Guby a întrebat:

Sall TPU, am o mare problema cu pc, am windows 7 si nu pot sa mai intru in windows cand al dechid imi apare sa aleg normal sau un fel de repair/ recover daca dau pe normal mi se restarteaza, daca fac repairu ala tot nu merge ma da din nou sa-l fac, acum am dat f8 si am intrat in safe mode, nu pot sa folosesc device-uri(stick..cd/dvd) decat sa umblu pe aici, eu vreau sa salvez poze documente ce am in pe pc, tot ce am e in C aici am si windowsu instalat, ce sa fac sa pastrez datele?

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Poti sa incerci sa introduci CD-ul cu Windows in unitate si sa ii faci repair ( dar trebuie sa fie CD-ul cu care ai instalat Windowsul ). Daca nu se primeste nimic, reinstaleaza-ti linistit windowsul ca-ci la Windows 7 iti face o mapa cu "Windows old ", adica tot ce a fost in Windowsul vechi. Am patit si eu asa, nu am pierdut nimic.

3 răspunsuri:
| Guby explică (pentru VladGH):

Ciudatttt...dupe cateva minute amdat restart si a revenit la loc..normal windows ..acu salevz datele si o sa reinstalez windowsul, mersi oricum man.

| VladGH a răspuns (pentru Guby):

Da reinstaleaza ca nu este ceva curat aici laughing

| Guby explică (pentru VladGH):

laughing)))