| eu_5834 a întrebat:

SaLL TPU am o problema cu memory stick deci vreau sa imi bag niste melodi si un folder pe memory stick si nu ma lasa zice THE DISK WHITE-PROTECTOR STITI CUM POT REZOLVa?

Răspuns Câştigător
| Seby911 a răspuns:

In primul rand e Write-Protected nu "white",dar i-ai facut tu ceva,sau asa a fost formatat incat sa nu mai pot fi scrise date pe el...dar e simplu,baga-l inauntru,du-te in My Computer,vezi care drive e, da-i Click Dreapta > Format... si formateaza-l, de preferinta FAT32 daca are sub 4 GB sau NTFS daca are peste 4 GB (DAR AI DE GRIJA SA NU FORMATEZI ALTCEVA).