| Cold a întrebat:

am si eu o intrebarelaughing cine poate sa`mi explice si mie cum se face Bhop (bunny hoop happy ) pe servere de cs cu knife mod )

3 răspunsuri:
| midnight12 a răspuns:

Iti trebuie cfg special tongue la bhop ti apasat space si sari incontinuu, fara bhop trebuie sa apesi space mereu, dar nu sare imediat astepti 1-2 sec.winking i-ai un cfg, iar daca vrei sa stiu cum se face strafetongue te apropii de "tinta" sari si rasucesti mouseul. nu stiu daca ai inteles, dar la bhop iti trebuie cfgwinking cauta tu ca nu e greu, ai google si tastaturabig grin bafta

| Tzygy a răspuns:

Bindezi jump, scrool down, si fix la fiecare aterizare dai scrol down, si faci strafe:|! Sau cautzi pe www.google.ro un cfg. care sa aiba bhop script, daca gasesti cfg e usor dupa! activezi si ti apasat space:|!

| seby_2785 a răspuns:

Salut alexutzu nu te lua dupa eitongue
1.Scri in consola "cl_forwardspeed 999"(fara ghilimele)
2.Scri /knife si alegi cutitul 6 daca nu are 6 il selectezi pe al treilea.
3. Dupa dai din nou /knife selectezi cutitul 4 dar fara a schimba pe pistol!
4.Cam atattongue, sper ca te-am ajutat, funda?big grin