| BitKode a întrebat:

as dori sa imi cumpar un router wireless si am cateva intrebari.Deci eu am un pc care nu se conecteaza la retelele wifi, netu merge doar prin cablu si am un leptob la care am net prin modem si un telefon care am net prin cartela.eu as vrea sa stiu daca pot conecta routerul la pc(adica routerul sa emita dar sa am si net pe pc)se poate face asa ceva

Răspuns Câştigător
| Darcklight a răspuns:

Da asa am eu!

2 răspunsuri:
| Byb_Haine_1997 a răspuns (pentru Darcklight):

Buna, stiti cumva ca sa instalez un router imi trebuie pc sau pot sa-l instalez si dupa laptop, precizez ca am laptop si nu pot duce configurarea pana la capat, help me!

| BitKode explică (pentru Byb_Haine_1997):

Se poate instala si fara pc! Incearca si intri in setari ( vezi cum faci asta in cartea lui, sau pe net) Daca nu reusesti cheama un prieten care se pricepe sau specialist. Il poti configura si de pe tableta daca te duce capul! Succes si sa imi lasi mesaj daca ai reusit! (Sa nu uiti sa dai reboot dupa ce scrii numele, parola si ii clonezi mac-ul )