| 068979468 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu un dialog intre soldatelul de plumb si frumoasa balerina.....Plizzz imi trebuie urgent...

1 răspuns:
| MmaryaMarya12 a răspuns:

Era o zi frumoasa de vara cand 2 copi o fata si un baiat au primit jucarii de la parintii lor, le-au lasat singura in camera, dar baklerina spune la un moment dat adresandu-se soldatelului
Balerina: Buna ce faci de ce ai un picior lipsa
Soldatelul : Pai nu stiu, dar cu cine am onoarea?
Balerina : Poti sa imi spui frumoasa balerina sau balerina.
Soldatelul : Pai bine frumoasa balerina imi acorzi acest dans?
Balerina: Desigur.
Si soldatelul o ia de mana pe frumoasa balerina si au dansat.
Soldatelul: Sunteti frumoasa si draguta.
Balerina: Multumesc foarte frumos si dumneavoastra chiar daca nu aveti un picior aveti inima de aur...

L-am luat de la o fata din caiet.
Funda?