| clau756 a întrebat:

Sall TPU, astazi am vazut pe net ca scoala ar incepe tot pe 17 dar trebuie sa ne ducem si pe 15 la scoala pentru festivitatile de deschidere voi ce stiti? (http://www.gandul.info/......-10007633) aici am vazut stirea ingrozitoare.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Asa este - teoretic, pentru ca de fapt fiecare scoala decide daca va tine festivitatea Sambata sau Luni.
Ar fi bine sa te interesezi personal de la diriginta sau de la scoala direct.

4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Tu chiar crezi ca o sa se duca cineva sambata la scoala? mai este si inceputul.
Unii nu vin mai deloc si vin acum ca e inceperea scolii si este sambata. Nici profesorii nu o sa vina, sunt si ei tot oameni, au treburile lor, deci...
Daca nu ma crezi suna un profesor, dar sa il suni vineri ca sa fii 100%. Stai linisti nu mergem sambata la scoala

| Clauvdgg a răspuns:

100% incepem pe 17. a vorbit eu cu directoarea big grin

| Anonima1611 a răspuns:

Pai eu stiu ca pe 17 trebuie sa mergem.Ca pe 15 pica sambata. Funda?:-))

| GabrielleGby a răspuns:

80% la suta asa este