| Bris a întrebat:

laughing! Ceva vesti despre sezonul 3 din "Teen Wolf"?

1 răspuns:
| ascovit a răspuns:

Din ce m-am interesat am aflat ca sezonul 3 a fost afirmat si ca va avea 24 de sezoane, mai exact in articol era:
"la Comic-Con, MTV a anuntat ca pentru sezonul in derulare a comandat 24 de episoade. Pe langa acest lucru, vom avea parte in anul ce urmeaza de inca un sezon. David Janollari, presedinte MTV a declarat: "Reinnoid serialul pentru al treilea sezon recunoastem valoarea incontestabila a producatorului Jeff Davis dar si talentul remarcabil al actorilor care au reusit sa creeze un produs emblematic pentru MTV".

Vestea proasta abia acum urmeaza, va aparea abia la anul, in 2013 prin iunie/iulie.
Nu stiu cum stai tu cu rabdarea, insa eu mor de nerabdare.

Spor la asteptat!