| LukaVocaloid a întrebat:

cine stie sau a incercat sasi deblocheze telefonul in congelator am auzit undeva ca daca iti bagi telefonul in congelator o ora si dupa nu il deschizi iti sterge toata memoria dine el este adevarat sau o sa mi se strice de tot? dau fundawinking

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Iti recomand sa nu iti bagi telefonul in congelator, pentru ca s-ar putea sa se strice ceva componente.

| 克里斯提 a răspuns:

Baga-l in fund si o sa se transforme in iphone!

| drehtisch a răspuns:

Sincer sa fiu, nu o sa se intample nimic ceva de genul, dar daca incerci sa il bagi, scoate-i bateria inainte si apoi dupa ce il scoti sa il ti in jur de o ora sau doua la temperatura camerei, pentru a nu face scurt-circuit