| EmZoTeck a întrebat:

Sall TPU, cum pot modifica si eu bullet-abravia in loc sa zica ochii albastrii sa zica ochii verzi:d plz HELP! dau funda:*

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cum mai, unde sa modifici?laughing

| Laura a răspuns:

N-ai viață?

| Laura a răspuns:

Melodiile sunt făcute ca să fie ascultate, nu modificate de orice prost pentru orgoliul personal.

| EmZoTeck explică:

Tu oare ai viata? Daca vrea omu sa incerce ceva asta nu inseamna ca-i lipsit de viata putea-i zice si uh gen citez"Nu se poate modifica" sau orice altceva dar nu jignire. Dupa nivelu tau de a ajuta pe cineva cu ceva cred ca ai un IQ low... minim 14-15 ani asa ca puneti intrebarea tie nu mie.