| Ionescu417 a întrebat:

dati-mi niste jocuri pentru un copil de 15 ani dar sa fie faine nu conteaza cu ce sunt dati-mi jocurile voastre preferate va rog frumos funda+vot

4 răspunsuri:
| Ionescu417 explică:

Astea ce mi le dati voi le-am jucat si nu sunt cine stie ce si metin cred ca am jucat jumate din metinurile posibile altceva vreau

| Psychothic a răspuns:

Mafia2,Gta4,Metin2,counter-strike,Call of duty 3, assassin's creed 2, brotherhood, Gta San Andreeas, etc astea sunt in general care le-am jucat eu dar iti zic ca ai nevoie de un pc bunicel ca sa-ti mearga... te poti uita la cerinte de sistem pentru un joc anume si daca ti-l duce, n-ai decat sa-l descarci, pa-pa

| Kiiddaa a răspuns:

Paiii... Metin. Lol.Gta3. Gta4.Gta.Romania.Metin.Stardoll.Imvu... fundiita?puppy dog eyes

| Kosys a răspuns:

Eu acum joc imvu daca vrei te pot ajuta. E un joc de socializare si dezvoltarea imaginatiei in moda. Daca nu poti incerca si aion sau metin tongue