| liviu9898 a întrebat:

De vreo 3 ani am inceput sa lucrez in diferite ramuri ale IT-ului.Prima data m-am apucat de grafica.Am inceput sa lucrez foarte bine in 3DS Max,apoi in photoshop,maya, cinema4d si altele.
Dupa un an am inceput sa invat programele de editat video(gen After Effects).Le-am invatat si pe acelea cap-coada.
Acum m-am apucat de audio(in cubase, Adobe audition)
Mentionez ca am varsta de 14 ani si as vrea sa ma angajez (gen freelancing)avand aceste cunostinte.Ma puteti ajuta cu ceva? Pot sa ma inscriu pe elance.com? Va rog spune-ti tot ce stiti!
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Stai linistit, majoritatea stiu sa lucreze in photoshop, Sony vegas si alte probleme. IT-ul consta in programare, nu in aplicatie software. Photoshop = designer nu IT,

| TheSmith a răspuns:

Invata sa creezi site-uri sa lucrezi in limbajul C++ ....aste-as baza!