| Narcysa a întrebat:

Deci...maine o sa fiu mai toata ziua acasa asa ca mai tot timpul voi sta pe laptop. Vreau sa stiu ce as putea face in afara sa vorbesc pe mess sau sa stau pe TPU. Vreau multe idei si site-uri.Mulltumesc mult!

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Uită-te la un film. Baftă!

| pwp a răspuns:

Va uita-ti la noile poze pe facebook
jucati conquiztador
cititi pe acasa tv
ascultti kiis fm
jucati mima

sper ca te-am ajutat happy
bye-bye

| denisssa a răspuns:

Pai cauta un film, poate o comedie sau joaca-te monopoly/remi/conquiztador online. Deseneaza pe desenatori.ro sau cauta bloguri despre diferite teme sau subiecte. Citeste niste reviste online. Te descurci tu. Sper ca te-am ajutat. Bafta.big grin

| Denisse14 a răspuns:

Am niste idei de sit-uri:clopotel.ro, conquiztador.ro, ladypopular.ro,miniclip.com, twitter, facebook (sper ca te-am ajutat :*)