| Bris a întrebat:

Deci sunt anime-urile Hakuouki, Hakuouki Hekketsuroku, Hakuouki Sekkaroku OVA si Hakuouki Reimeiroku...care e ordinea? ...adica care e sezonul 1, 2, 3? Si mai sunt si alte sezoane?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ordinea e asta:
Hakuouki Shinsengumi Kitan - primul sezon April 4, 2010 – June 20, 2010
Episodes 12 (List of episodes)

Hakuouki Hekketsuroku - al doilea sezon October 10, 2010 – December 12, 2010 Episodes 10 (List of episodes)

Hakuouki Sekkaroku OVA - al treilea sezon August 5, 2011 - July 27, 2012
Episodes 6 (List of episodes)

Hakuouki Reimeiroku - al patrulea sezon July 9, 2012 – September 24, 2012 Episodes 12 (List of episodes)

Altele nu mai sunt, doar ce s-a terminat ultimul sezon.

Bafta!