| DeedeDeX a întrebat:

eu vreau sa bag aplicatia talking topcat dar nu gasesc eu am un nokia 5230 dar nu vreau situl ala android apps free pentru ca nu merge multumesc si dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| GmXx a răspuns:

Hmm, Nokia 5230, thinking se poate sa nu fie pentru acest model de telefon, dar daca chair exista, intra e wireless si apoi cauta pe Ovi pentru Nokia N8/C7/C6 exista asa ca nu vad de ce sa nu fie din moment ce e un smartphone, inca o aplicatie buna este Fruit Ninja, in gasesti tot pe ovi oricum, aplicatii ca Nokia Symbian, nu are nici macar Bada, pe Bada de exemplu. nu merge Talking Tom big grin