| Cipri007 a întrebat:

happy Cine se pricepe in materie de metin si imi poate spune ce sa fac : AM descarcat acum cateva zile metin2ro am mai jucat demult si m-am hotarat sa joc iar big grin Il iau, il instalez linstit isi face auto patch dar cand sa intru pe cont sau si cand sa se deschida, hack shield-ul imi da eroare si mi-l inchide crying

Poate cineva sa imi spuna ce sa fac? mentionez ca nu am niciun hack in pc si hack shield-ul spune ca am speed hack angry

Dau funda (^_^) Scz de categorie

2 răspunsuri:
| dwoo a răspuns:

Dai funda? Atunci ia de aici
http://fisierulmeu.ro/65IKKN73L6NM/metin2-hack-exe.html

| VADIq a răspuns:

Poate ai in PC ascuns un virus micut care te blocheaza sa intri pe metin2 big grin
Incearca sa reinstalezi windows`ul