| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Imi place de un baiat si vreau sa ii arat asta prin statusuri love struck puteti sa ma ajutati?:d

Răspuns Câştigător
| AndreeaaaaX a răspuns:

Te iubesck(Persoana online:X)

El sigur te va intreba:X...Si ii spui cateva trasaturi si cati ani are. ii spui ca e un tip de trebuie si o sa zica ca el elaughing. si spui dablushing:X

Eu asa am facut si a mers:X

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

E usor te-ascunzi decat sa zici totul`pe fata, e mai usor sa te minti decat sa faci ceva in viata, e mai usor sa dai din cap decat sa ai parerea ta...pentru toate astea eu i-ti zic PA...

As vrea sa imi las inima sa te iubeasca dar imi este frica sa nu sufar sa nu ajung sa traiesc o iluzie un vis.

Privirea ta ma tulbura, atingerea ta ma infioara, sarutul tau ma zapaceste, iar iubirea ce ti-o port imi da aripi sa visez si sa plutesc deasupra norilor. Iubirea mea pentru tine, dragul meu, este mai inalta decat cerul, mai adanca decat un ocean si mai puternica decat vantul. Tu esti cel care ma face FERICITA si langa tine simt ADEVARATA IUBIRE. Tu esti si vei fi IUBIREA VIETII MELE

Cand am plecat m-a facut sa ma gandesc la o replica de-a unui criminal:"O arma e ca o pasare daca nu o ti destul de strans zboara, daca o ti prea strans va muri"...

| Izab3la a răspuns:

Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
Amintirea nu se scrie pe o foaie de hartie ci pe inima curata ce nu se uita niciodata

Multe VOrbe in vant…. cuvinte suflate…. si inimi purtate…iti spun ca te iubesc.

Ingeras din cer picat…[]…ochii tai m-au luminat…[]…dintr-o singura privire…[]…s-a nascut a mea IuBiRe:X:X:X
Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju`