| ILoveJussB a întrebat:

Sall, TPU! Justin Bieber si Selena Gomez mai sunt in preuna?

Răspuns Câştigător
| gleta a răspuns:

Buna,Selena Gomez s-a despartit de Justin Bieber si acum ea este cu ronan farrow dar nu stiu am vazut ca cei doi se imbratisau cred ca selena gomez si ronan farrow sunt impreuna dar justin e in cautarea unei prietene mai ales ca am auzit se la niste prietene ca justin bieber a scris pe twiter ca momentele pe care lea petrecut cu o fata a fost doar pentru cea ca sa se distreze adica nu a fost totul serios cred ca se refera la selena gomez acum justin biber este singur din cele ce stiu eu sper ca te-am ajutat! pe curind

12 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Nu,s-au certat și despărțit la sfârșitul lui 2012, parcă așa scrie în ziare.

| BlackEyedGirl a răspuns:

S-au impacat. Cel putin asa am auzit.

| Almássy a răspuns:

Am citit ieri ca s-au impacat pe perfecte.ro
Numai bine!

| BeStMaN a răspuns:

NU

| stella390 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna, s-au desprtit oficial si Selena are o relatie cu un ambasador englez.

| DennySa660 a răspuns:

Eu stiam ca s-au despartit si ca Selena e impreuna cu David Henrie:X

| VunkyTory a răspuns:

Justin Bieber şi Selena Gomez s-au împăcat. Si sint impreuna.

| valeria9764 a răspuns:

Buna,Selena Gomez s-a despartit de Justin Bieber si acum ea este cu ronan farrow dar nu stiu am vazut ca cei doi se imbratisau cred ca selena gomez si ronan farrow sunt impreuna dar justin e in cautarea unei prietene mai ales ca am auzit se la niste prietene ca justin bieber a scris pe twiter ca momentele pe care lea petrecut cu o fata a fost doar pentru cea ca sa se distreze adica nu a fost totul serios cred ca se refera la selena gomez acum justin biber este singur din cele ce stiu eu sper ca te-am ajutat! pe curind

| AnaEm12 a răspuns:

Nu, nu mai sunt.

| Tine_Minte_Teoo_1988 a răspuns:

Bay chiar sunteti fraieri justin bieber o plateste pe selena gomez ca sa fie cu el face asta ca sa nu afle fani ca lui ii plac barbati el a spus-o printrun interviu asa am citit intr-un ziar asa va spun pe curind