| anonim_4396 a întrebat:

Mesaje pentru peretele de la facebook pls cat mai multe:*:X
FundisSabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa_2201 a răspuns:

Buna

Dacă Scrii: A - te pun ca un frate / sora.

Dacă Scrii: B - îţi dau e-mail meu.

Dacă Scrii: C - Am să scriu "te iubesc" pe wallu`l tau.

Dacă Scrii: D - am sa dau LIKE la album în profilul tau.

Dacă Scrii: E - Trebuie să dau 5 LIKE`URI la fotografiile tale.

Dacă Scrii: F - Trebuie să pun ca sunt căsătorit cu tine timp de o saptamana.

Da like si iti spun numarul
1-te iubesc
2-te plac
3-te urasc
4-imi plac ochii tai
...5-vreau sa fiu cu tine
6-esti bun/a
7-esti fitos/fitoasa
8-vreau sa-ti dau o palma
9-vreau sa te sarut
10-esti de treaba
11-esti dragut/a
12-esti de gasca
13-BFF
14-suntem prieteni buni
15-nu te suport

Aproape toti copii spun primul cuvant : MAMA --- la 7 ani spun: mami te iubesc!; pana pe la 15: mami...pot sa?
la 17: lasa-ma in pace mama!; la 20: vreau sa plec din casa asta!; la 35: vreau sa ma intorc la mama; la 50: mama... te rog nu pleca, sa nu ma lasi!; la 70: as da orice sa mai pot sta 5 minute cu ea; Posteaza asta pe peretele tau daca iti iubesti mama cu adevarat...

1.Like,daca m-ai vazut deja in realitate! Afiseaza si tu acest lucru pe peretele tau, si vezi cati cunoscuti de pe facebook te-au vazut deja in realitate!
2.Sa fiu cuminte?!
De
mic il vedeam pe Tarzan plimbandu-se dezbracat. Cenusareasa venea acasa
la 12 noaptea. Pinocchio zicea minciuni. Aladin era hot. Batman mergea
cu 320 km la ora. Alba ca zapada locuia cu 7 barbati. Popeye fuma si era
... tatuat. Pacman alerga intr-o sala intunecata cu muzica electronica
mancand pastile care-l agitau. Prea tarziu! Nu e vina mea, este vina
copilariei mele!
3."E periculos să iubeşti! Iubirea e ca un drog. La început ai senzaţia de euforie, de abandon total. Apoi, a doua zi, vrei mai mult, încă nu e un viciu, dar îţi place senzaţia şi îţi închipui că o poţi ţine sub control. Te gândeşti la persoana iubită v...reme de două minute şi uiţi de ea vreme de trei ore. În scurt timp însă, te obişnuieşti cu acea persoană şi începi să fii complet dependent de ea. Acum te gândeşti la ea trei ore şi o uiţi două minute." - La raul Piedra am sezut si-am plans ~
4.Bun venit falsitatii, bun venit pe
Facebook! Unde iubirea e perfecta! Unde toata lumea traieste bine si este
indragostita! Unde dusmanii sunt cei care iti viziteaza cel mai des profilul,
unde fostii prieteni te blocheaza, unde fostele iubiri te elimina si unde cei ce
te adauga in lista lor sunt f simpatici si pe strada nici nu saluta! Publica-l
pe peretele tau daca esti de acord!
5.In timp ce tipi la prietena ta, altul isi doreste sa ii sopteasca la ureche.
In timp ce o insulti, altul o curteaza si ii reaminteste ca e o femeie de isprava.
In timp ce o lovesti, altul ar vrea sa o iubeasca.
In timp ce o faci sa planga, altul ii fura zambete
Pune asta pe peretele tau si fii impotriva VIOLENTE
6.name x:i-a dat materia "Franceza" :
Cea mai mica nota: 7
Cea mai mare: 10
7.Este frumos să ai 20 - 40 - 80 - 160 - 320 - 557 de prieteni pe facebook, dar când ai nevoie de cineva, câţi vor fi acolo?

Dacă tu chiar eşti acolo lânga mine, atunci dă LIKE! Copiază asta pe peretele tău şi vei vedea câţi prieteni adevaraţi vor fi acolo pentru tine.
8.X mi-a dat cuvantul "Paralelipiped":
P:
A:
R:
A:
L:
E:
L:
P:
I:
P:
E:
D:

9.Descrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT, dar atentie! Trebuie sa inceapa cu prima litera din prenumele vostru! Acum e randul vostru sa-l publicati pe peretele vostru, s-ar putea sa aveti surprize.
10.X mi-a dat litera i
Ceva ce`mi place:
Ceva ce nu`mi place:
Ceva ce iubesc:
Ceva rau:
Da like si primesti si tu o litera

Funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| VanessaKool a răspuns:

Acesta este testul ochiului :
1. gaseste t-ul minuscul:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtTTTTTTTTTTTTTTT...
2. gaseste ( :
))))))))))))))))))))))()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...
3.gaseste! din l
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll! llllllllllllllllllllll
4. nu mai gasi nimic si puneti o dorinta
5. gata?
6. acum ca sa ti se indeplineaca trebuie sa:
a) sa dai like
b). sa comentezi
c) sa o pui pe peretele tau
Atentie! 10 minute ca sa il citesti, sa iti pui dorinta, sa dai like, sa comentzi si sa o pui pe peretele tau, cred ca e suficient

| VanessaKool a răspuns:

Ce culoare imi daruiesti? :
Negru=Te urasc.
Violet=Esti la moda.
Rosu=Esti normal/a.
Maro=Esti nebun/a.
Galben=Esti ciudata.
Gri=puiut mic.
Albastru=Imi plac ochii.
Alb=Esti un inger.
Verde=Esti misterioasa.
Portocaliu=Impuscaa-te!
Roz=Esti o buna prietena.