| JohnCena02 a întrebat:

Mi-am facut o noua adresa de email speciala pentru conturile metin2 ro dupa ce am facut-o mi-am facut si un cont metin2 ro am asteptat si 1 ora jumate 2 si nu primesc emailul de acept al contului, de ce? tin sa mentionez ca daca faceam pe adresa mea de email mergea dar am zis sa fac pe cea noua, dar dc nu merge trebuie sa activez ceva sa fac mesajele si sunt invizibile sau ce? CE SA FAC SA PRIMESC EMAIL DE LA CONT METIN2 RO PE O ADRESA DE EMAIL NOUA? FUNDA + VOT! MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Poate ai scris greşit emailul.Mi s-a întâmplat la fel şi mie în loc de @yahoo.ro am pus.com laughing, Penibil.
Încearcă să mă verifici în INBOX, SPAM, dacă tot nu-l găseşti mai retrimite încă o dată emailul...
Dacă nu îţi faci alt cont laughing.

| DjoKeR31 a răspuns:

Ai verificat in toate alea pe acolo adica:inbox, spam? uita-te ca s-ar putea sa fie in spam (daca nu stii unde este spam-ul in stanga monitorului cum stai cu fata la monitor vezi ca scrie acolo inbox, spam etc verifica si vezi daca e acolo