| georgica112 a întrebat:

Probabil va aduceti aminte de vechile jocuri pe televizor! Ce frumoase mai erau!
Ma jucam un joc cu un omulet care trebuia sa parcurga mai multe stagii, atat pe uscat cat si in apa sau in aer, dar de fiecare data lua forme diferite (nu mai stiu cum)imi amintesc ca arunca cu bomboane (haios)! Nemo parca se numea dar nu il gasesc pe net ....cand caut google imi arata pe nemo pestele

1 răspuns:
| Georgiana234 a răspuns:

Inseamna ca jocul a fost special pentru televizor, unele jocuri nu le gasesti pe net!