| mihai4000 a întrebat:

spuneti-mi ce ar trebui sa vorbesc cu o fata daca o scot la un suc?

6 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Da i si un coniac, va vorbi ea

| mat31new a răspuns:

Discuti despre ceva in comun sau cauta ceva ce crezi ca ar interesa-o si pe ea.

| OnuOnulică a răspuns:

Ar trebui întâi să o inviți prin ai spune dacă vrea să iasă cu tine.

Poți discuta cu ea despre școală, prieteni chesti de genu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre fotbal, arme nucleare, box, wrestling, Chuck Norris, felaţie, etc.

| Lolităăăă a răspuns:

Ii zici : CeaU vi la un suc? SI gatalaughing)

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Poti folosii pretextul fata de fata ca prietii tai te-au lasat balta si s-o intrebi pe ea daca ar vrea sa iasa in locul lor! Sau compoarte-te frumos ajut-o si dupa astea invit-o la suc... laughing big grin