| mischian a întrebat:

stie cineva un metin2 pvp tare romanesc cu arme legendare sau epice? in afara de hammer mt2 si newworldmt2. scrieti siteul. funda

2 răspunsuri:
| GeorgeGabriel a răspuns:

Lightmt2 iti da lvl 90 poti sa iei arme de unde vrei daca ai lvl 91 potim sa pori arme de 92 si arme de sura toate itemele le bonusezi si le da cu pv 1000 pm 1000 eu am... e ff bun mie imi place P.S te duci la Tiffny si iti da toate magiile p Secundare si Principale... Funda plsss

| radu23122 a răspuns:

Stiu eu un metin2 pvp foarte tare incercati-l www.metin2wars.ro Enjoy!