| Criss_Cristina_1995_bs6G a întrebat:

Vreau sa imi fac un site, dar nu stiu despre ce. Aveti ceva propuneri?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fă-ți ceva gen 9GAG. Lucruri amuzante și interesante.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci un site, ceva mai sociabil, cam ca TPU, dar unde lumea sa isi puna parerile( gen TPU, dar fara intrebari informative, ca sa zic asa).
Sau ar merge ceva cu lucruri amuzante de divertisment.
A sau un site despre pareri despre muzica, orice fel, in care lumea sa poate sa isi sustina o opinie despre o melodie respectiva si sa poti sa te imprietenesti cu alte persoane pe baza muzici. happy

Asta ar fi mai intresant ca sa zic asa...
Sper sa iti fi fost de ajutor.

App: daca iei o decizie si creezi un site, ai putea sa imi dai linkul? Vreau sa vad ce iese, ca ma gandesc si eu sa imi deschid unul.

| VelaJohnny a răspuns:

Ceva informativ sau cu videoclipuri amuzante...sau poze thinking