| byutzatha a întrebat:

Sall.
Va rog, spuneti-m daca se pot sterge albumele pe facebook, si daca se pot, cum se steg.happy
pentru cea mai buna explicatie

Răspuns Câştigător
| MadaLoveUcv a răspuns:

Buna :*
Intri in albumul care vrei sa il stergi. si sub numele albumul iti apare editeaza albumul [ edit album ] dai pe editeaza albumul si ti se deschide o fereastra. il dreapta in colt la acea fereastra iti apare delete album. si dai pe delete album si ti se sterge albumul.
Paa :*

7 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Prima data, stergi toate pozele din albumul respectiv, si iti va aparea o notificare de genul "Albumul este gol. Incarcati poze. Stergeti." Dai pe "Stergeti" si gata. tongue

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Mergi la facebook.
Click pe fotografia ta de profil.
Apoi sus in stanga, nu chiar sus si nu chiar in stanga laughing click pe "albume"
Apoi mergi la albumul care vrei sa-l stergi.
Dai pe creionul ala unde scrie "editeaza albumul"
Si ti se deschide o fereastra si dai "Delete album" sau " stergere album"
happy

| niko a răspuns:

Pai...
Dupa ce stergi /muti toate pozele din acel abtum.
o sa iti apara ceva in genu': Incarca fotografii sau sterge album
si i dai la sterge album
sper ca te.am ajutat

| RalucaAllen a răspuns:

Mai intai, stergi toate pozele din album, si apoi cred ca-ti da ei sa stergi si albumul, daca vrei, sau sa pui si alte pozehappy...cred!big grin bft! smug

| iooa a răspuns:

Trebuie sa se poata! Nu stiu exact cum dar daca nu sunt multe poze in album stergele pe rand iar cand a ramas albumul gol te intreaba daca vrei sa il stergi...