| raluca250 a întrebat:

Sall happy
vreau si eu niste idei de farse simple care sa le joc parintilorbatting eyelashes devil
cele mai bune primesc funda... celelalte vot:X

PS: sa nu fie farse cu sunat la tel ca nu am creditrolling on the floor))

2 răspunsuri:
| raluca250 explică:

Pe astea le stiu din revista bravo sau bravo ginrlhee heedar mersi oricum :*

| ForeverRock a răspuns:

Buna! uite cateva: 1. poti pune meniul telefonului in alta limba si de cate ori ei o schimba o schimbi si tu dupa aceea 2.schimbi butoanele de la tastalura intre ele si zici ca a innebunit calculatorullaughing 3. le trimiti o scrisoare scrisa la calculator cu : va anuntam ca domnul Ursu v-ar fi recunoscator daca l-ati suna la numarul de telefon 07XXXXXXXangrypui si tu un numar), semnat gradina zoologica din angryte interesezi care e cea mai apropiata gradina zoologica de tine si pui numele ei) 4.iti faci cu un creion de ochi un tatuaj intr-un loc vizibil si le spui ca ti l-a facut un tip cu doar 20 ron 4. poti pune in branza din frigider boabe de orez si le zici: Mama, tata branza are viermi! 5.ii poti suna (sau rogi o prietena sa nu-ti recunoasca vocea ) si sa le spui ca esti de la pizzerie si nu sti cat de mult cascaval sa pui pe pizza care le va fi livrata in 15 min, desigur ca ei vor zice ca nu au comandat pizza dar tu sa te spui:Am inteles doriti cu mult cascaval!winking etcwinking sper ca ti-am fost de ajutorwinkinghappy