| Yosii a întrebat:

Sall vreau si eu numele tuturor baietilor din pariu cu viata. mersi love struck funda

Răspuns Câştigător
| MariiiaLUV a răspuns:

Andrei Anghel - Dorian Popa; Gică Popa - Gabriel Radu; Rafael Cercel - Levent Sali; Alexandru Anghel - Doru Ana; Dr. Silviu Crăciun - Marin Moraru; Dumitru Dumitrescu - Dan Condurache; Cristi Alexandrescu - Raphael Tudor; Vlad Stănescu - Vlad Gherman; Dima Trofin - Dima Gheorghiță Trofim; Bubu Grama - Mihai Cernea; Răzvan Oprea - Costin Cambir; Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan; Ștefan Luca - Andrei Ștefan; Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu; Bobby Iordache - Alexandru Papadopol; Tudor - Radu Vâlcan; Rareș - Costin Sforaru, ti-am scris toate personajele de sex masculin big grin