| ReVeRs a întrebat:

Salll dati-mi si mie site de hackuri sau daca aveti dati-mi plzzz de mt2: trade hack, dmg, yang, exp oricare plzzzlove struck

Răspuns Câştigător
| rara2 a răspuns:

De +9 merge dai cautare pe net hack mt2 ro si dupa dai la prima

7 răspunsuri:
| ReVeRs explică:

laughing))) lol de parca voi nati folosit niciodata

| ReVeRs explică:

Si acum sincer nu suntem singuri oameni de pe planeta care au folosit hack sau alte programe asa ca...

| ReVeRs explică:

Asta nu e hack si am cerut oricum pentru mt2 nu pentru bitefight...

| DjKr3atyv3 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa...

| Wecky a răspuns:

Tralalala asta este Romaniaaaa...>big grin

| bogdano11 a răspuns:

Http://s7.bitefight.ro/user/bite/112461 asta e downloadwl bafta la joc e trade hack