| XXDAuraspunsurimereuXX a întrebat:

Salll TPU! Am 13 am 1, 61 si as vrea sa ma inalt cu inca vreo 10-15 centimetri, nu vreau sa aud de sporturi vreau ceva de mancat daca stiti ceva frt usor de inaltat dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Mihai239 a răspuns:

Nu cred ca e posibil

| B0ne a răspuns:

Nu ai nici o posibilitate sa te inalti fara sport. Ce mancare ai auzit tu ca daca se mananca te inalta=]]]. Incearca morcovi, poate cine stie=]]

| BlessRock a răspuns:

. daca ar fi asa usor toata lumea ar avea minim 1, 80 nu vrei sa auzi de sporturi stai frate in casa cuminte ca te mai inalti la pastele cailor... daca aia e limita maxima la tine atat cresti, desii in mod normal baietii cresc pana la 19-20 ani si fetele pana pe la 16-17